Aksident në Gramsh, makina përplaset me një autobus

July 14, 2018 10:33

Aksident në Gramsh, makina përplaset me një autobus

Një aksident ka ndodhur orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Gramsh-Moglicë në vendin e quajtur Kthesa e Bresnikut.

Mjeti tip Rover është përplasur me një autobus që transportonte punëtorët e Hecit të Moglicës. Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasur dëme në njerëz.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

o.j/dita

July 14, 2018 10:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim