Aksident në Korçë- Bilisht, 4 të plagosur

February 13, 2016 09:45

Aksident në Korçë- Bilisht, 4 të plagosur

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Korçë- Bilisht.

Sipas informacioneve paraprake, një kamion me targë AA 973 AY dhe një furgon me targë LE 9241 A, janë përplasur dhe për pasojë janë plagosur 4 persona, të cilët janë dërguar në spitalin e Korçës.

February 13, 2016 09:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*