Aksident në Lezhë, makina përplas këmbësoren

March 27, 2018 14:29

Aksident në Lezhë, makina përplas këmbësoren

 

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugr Lezhë0Shkodër, nga ku ka ngelur e plagosur një 72-vjeçare.

Sipas informacioneve të policisë, automjeti tip “Ford” me targa AA377KD me drejtues shtetasin N. N., 54 vjeç, banues në Lezhë ka përplasur shtetasen (këmbësore) M. P., rreth 72 vjeçe, banuese në Lezhë.

Shtetësia M. P., u dërgua në Spitalin Rajonal Lezhë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve te aksidentit.

l.h/ dita

March 27, 2018 14:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*