Aksident në Lushnje, dy të rinj humbin jetën

Redaksia Online February 4, 2013 09:00

Aksident në Lushnje, dy të rinj humbin jetën

E diela është mbyllur me një bilanc tragjik të aksidenteve rrugore. Pas aksidentit të Korçës, ku dy të rinj humbën jetën dhe një tjetër u plagos, një tjetër aksident me vdekje është shënuar në mbrëmje, në vendin e quajtur Shën e Premte të Lushnjes. Viktima të këtij aksidenti kanë mbetur dy të rinj, të cilët udhëtonin me një motoçikletë. Mësohet se viktimat e aksidentit janë: Dritan Dervishi, 23 vjeç, dhe Bajram Balla, 19 vjeç. Dy të rinjtë janë përplasur me një mjet tip “Ford”. Policia tha se shkak i aksidentit ka qenë parakalimi i gabuar i tyre. gjithashtu, është ndaluar edhe drejtuesi i mjetit, Kujtim Çekrezi.

Redaksia Online February 4, 2013 09:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim