Aksident në Rogozhinë, ambulanca përplaset me makinën, plagosen katër persona

January 24, 2021 19:14

Aksident në Rogozhinë, ambulanca përplaset me makinën, plagosen katër persona

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur ‘’Bishti i Zhurit’’ në Rrogozhinë.

Raportohet se është përplasur autoambulanca e Fierit  dhe nga aksidenti janë plagosur personat që udhëtonin brenda në ambulancë, dhe dyshohet për katër.

Burime bëjnë me dije se dy prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë. Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rastit.

h.b/dita

January 24, 2021 19:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim