Aksident në “Rrugën e Kombit”, humb jetën një person

November 15, 2019 19:45

Aksident në “Rrugën e Kombit”, humb jetën një person

Një person është përplasur për vdekje nga një makinë teksa ishte duke kaluar rrugën.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:30 në fshatin Gziq, pranë rrugës së Kombit.

Kalimtari, banor i zonës ishte duke kaluar në rrugë në momentin që është përplasur nga një makinë. Goditja ka qenë fatale, pasi ka humbur jetën në vend, ndërsa policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe arrestuar autorin.

Aksidentet rrugore vijojnë që të marrin jetë njerëzish në mënyrë të frikshme në Shqipëri.

l.h/ dita
November 15, 2019 19:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim