Aksident në Sauk, një i vdekur

June 23, 2016 15:49

Aksident në Sauk, një i vdekur

Një aksident i pak minutave më parë ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranës. Aksidenti ka ndodhur pranë qendrës tregtare TEG në Tiranë dhe për pasojë një person ka humbur jetën.

June 23, 2016 15:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*