Aksident në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

March 8, 2018 11:38

Aksident në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

 

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër, afër Urës së Bunës. Një shtetas i komunitetit egjiptian, është përplasur me mjetin e tij triçikël të cilin e përdorte për transportin e skrapit, teksa përpiqej të bënte një parakalim.

Shtetasi mësohet se ka pësuar dëme në kokë dhe momentalisht është në gjendje të rëndë. Bashkë me të ka qenë edhe një vajzë e cila është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia po heton për shkaqet e aksidentit.

l.h/ dita

March 8, 2018 11:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*