Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren 

March 7, 2018 20:29

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren 

Një aksident rrugor ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme, ku për pasojë një këmbësore është përplasur nga një automjet.

Në rrugën e ish-Stacionit të Trenit një grua ka qenë duke kaluar rrugën kur është goditur nga makina.

Ajo është transportuar në spital nga bluzat e bardha dhe ndodhet nën kujdesin e tyre.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga forcat e rendit për veprime të mëtejshme. E plagosura 30- vjeçare ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

o.j/dita

March 7, 2018 20:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*