Aksident në Unazën e Madhe, përplasen 3 automjete

January 16, 2018 09:15

Aksident në Unazën e Madhe, përplasen 3 automjete

Tre automjete janë përplasur mëngjesin e kësaj të marte në Unazën e Madhe.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar përveç dëmeve materiale.

Në aksident janë përfshirë një automjet tip “Golf”, nje “Minicouper” dhe nje “Passat”.

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

January 16, 2018 09:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*