Aksident në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, 1 person në gjendje të rëndë

January 1, 2018 14:15

Aksident në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, 1 person në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, ku një motor ka përplasur një biçikletë.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë.

Sakaq bëhet me dije se personi që po lëvizte me biçikletë ka përfunduar në trotuar.Policia është në vendin e ngjarjes dhe po bën hetimet paraprake.

January 1, 2018 14:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*