Aksident pranë kryeministrisë, përplaset këmbësori

January 16, 2018 13:41

Aksident pranë kryeministrisë, përplaset këmbësori

Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme pranë selisë së kryeministrisë në Tiranë.

Nga informacionet paraprake bëhet e ditur se një mjet ka përplasur një këmbësor, i cili u dërgua menjëherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në aksident është përfshirë dhe një tjetër mjet i cili ka përfunduar në trotuar.

Ndërkaq pritet që policia të japë detaje për ngjarjen.

January 16, 2018 13:41
Komento

1 Koment

  1. Bari January 17, 05:21

    Kafshet kane marre timonin e makines ne duar. Makina nuk eshte per kafshet por per njerezit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*