Aksident te kopshti zoologjik, përplasen dy makina

December 7, 2017 22:06

Aksident te kopshti zoologjik, përplasen dy makina

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet në afërsi të kopshtit zoologjik.

Nga të dhënat e para mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ku për pasojë është plagosur lehtë njëri prej drejtuesve të automjeteve të përplasura.

Sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, mësohet se njëra nga makinat ka dalë jashtë kontrollit duke kaluar trafik ndarësen dhe shkaktuar përplasjen me makinën tjetër.

Policia ka shkruar menjëherë në vendin e ngjarjes, dhe po heton zbardhjen e plotë të ngjarjes.

December 7, 2017 22:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*