Aksident të Rruga e Kombit/ Përplasen 2 makina me targa të Kosovës, 2 të plagosur

January 27, 2021 08:48

Aksident të Rruga e Kombit/ Përplasen 2 makina me targa të Kosovës, 2 të plagosur

Përplasja e 2 automjeteve përgjatë rrugës së Kombit në afërsi të Fangut ka shkaktuar plagosjen e dy personave të cilët janë dërguar në spitalin e Rrëshenit për ndihmë më të specializuar.

Dy automjetet me targa të Kosovës janë përplasur njëra me tjetrën si pasojë e një parakalimi të gabuar të njërit prej drejtuesve të makinave.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet.

o.j/dita

January 27, 2021 08:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim