Aksident te ura e Gjolës, vdesin dy të rinj

July 3, 2014 12:46

Aksident te ura e Gjolës, vdesin dy të rinj

Një aksident rrugor në aksin Fushë-Krujë-Vorë u mori jetën dy të rinjve sot në mesditë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Gjolës, ku një motor u përplas me një makinë. Për pasojë, kanë humbur jetën dy 23-vjeçarët Renald Tema dhe Sabri Beja. Mësohet se drejtuesi i automjetit të përfshirë në aksident është larguar nga vendngjarja pa u dhënë as ndihmën e parë dy të plagosurve, të cilët ndërruan jetë pak minuta më pas.

Policia po kryen veprimet hetimore në vendin ku ndodhi ngjarja.

 

July 3, 2014 12:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*