Aksident tek Fresku, makina përplas këmbësorin

December 23, 2018 13:00

Aksident tek Fresku, makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në zonën e Freskut në Tiranë.

Sipas informacioneve jo zyrtare mësohet një makinë ka përplasur një këmbësor ende të paindentifikuar, i cili është në gjendje të rëndë për jetën.

I lënduari është transportuar menjëherë në Spitalin Ushtarak.

Policia ka shkuar  në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit në komisariat.

l.h/ dita

 

December 23, 2018 13:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*