Aksident tek Ura e Milotit, makina përplaset me kamionin

August 25, 2018 19:08

Aksident tek Ura e Milotit, makina përplaset me kamionin

Një kamion dhe një makinë janë përplasur pasditen e kësaj të shtune tek ura e Milotit në Lezhë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga aksidenti.

Policia raporton se makinës i është shpuar goma, ndërsa kamionit i është çarë depozita e karburantit.

Ajo ka marrë menjëherë në pyetje drejtuesit e mjeteve, për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

s.a/dita

 

August 25, 2018 19:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*