Aksident tragjik, humbin jetën 4 të rinj, 2 prej tyre motër e vëlla

April 12, 2014 08:20

Aksident tragjik, humbin jetën 4 të rinj, 2 prej tyre motër e vëlla

Katër të rinj humbën jetën në një aksident të rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit pranë Institutit Bujqësor në zonën e Kamzës. Nga të dhënat e para mësohet se të rinjtë po udhëtonin me automjeti tip ‘BMW’ me targë AA533IU. Spitali i Traumës, informon se të rinjtë mbërritën të pajetë në spital.

Sipas të dhënave të fundit, viktimat janë tre djem dhe një vajzë. Në aksident humbi jetën 25-vjecari Alfred Beluli, i cili drejtonte mjetin, Fatjon Driza, 22 vjeç, Jurgena Muça, 18 vjeçe dhe Klevis Muça, 14 vjeç, dy të fundit vëlla e motër.

April 12, 2014 08:20
Komento

5 Komente

 1. al April 12, 10:29

  amen po hecni ne norma te pakten

  Reply to this comment
 2. Lymi April 12, 13:43

  Si e pse ndodhi aksidenti? A ka gazetare apo qto qe quhen gazetare jane thjesht regjistrues vetem sa njerez humbin jeten?!

  Reply to this comment
 3. Pëllumb zaimi April 12, 15:24

  Katundarë shqiptarë? Po arritet të blini makinë jepini sipas parimit ” i papari mos paftë” d.m.th shkelni gazin deri ne fund dhe futini marshin me 200 në orë!? Do te gëzoni pa masë puntorët e varrezave! Ngushëllime familjeve por sa para bën…!? Ata janë pa kthim !

  Reply to this comment
 4. Patriot 3 April 12, 21:15

  Ironik i hollë je pëllumb? Por mirë e ke. Katundarë të paparë në garë shpejtësie!?

  Reply to this comment
 5. den April 12, 22:20

  Ngushellime! U prehshin ne paqe shpirtrat e tyre!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*