Aksidente me dy viktima në Qerret dhe Kamëz

September 25, 2016 11:39

Aksidente me dy viktima në Qerret dhe Kamëz

Aksidentet më të rënda, të regjistruara nga mbrëmja e së shtunës deri paraditen e sotme, janë ato të shënuara në Qerret të Kavajës dhe në aksin Tiranë-Kamëz.

Policia bën të ditur se incidenti i Qerretit ka ndodhur rreth orës 19 të pasdites së djeshme, kur një automjet ka përplasur për vdekje shtetasin me inicialet H.A., i cili ndërroi jetë në spital. Ndërsa drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Por, edhe një tjetër shtetas humbi jetën rreth orës 20:30 në aksin Tiranë-Kamëz, pranë vendit të quajtur “pallatet malajziane”. Bëhet fjalë për shtetasin Ilir Shima, 48 vjeç, i cili është përplasur nga një automjet tip Benz, me drejtues shtetasin me inicialet A.M., i arrestuar në flagrancë.

September 25, 2016 11:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim