Aksidenti në Qafë Thanë, ja emrat e të plagosurve

August 16, 2018 19:08

Aksidenti në Qafë Thanë, ja emrat e të plagosurve

Nga aksidenti i ndodhur këtë të enjte në Qafë-Thanë kanë ngelur të plagosur 4 persona nga Maqedonia.

Sipas policisë bëhet me dije se të plagosurit janë Valeria Kostanovska 25 vjeçe, Orkidea Vleianovska 38 vjeç, Anastasia Velanoivska 17 vjeç dhe Andrea Kristovska, të cilët po marrin ndihmën e parë në spitalin e Librazhdit.

Në aksident janë përfshirë tre makina, njëra prej te cilave me targa maqedonase.

o.j/dita

August 16, 2018 19:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*