Aksidenti, PD: Po kërkohen të manipulohen provat në favor të mikut të Ramës

August 12, 2017 10:30

Aksidenti, PD: Po kërkohen të manipulohen provat në favor të mikut të Ramës

Partia Demokratike hedh dyshime se po kërkohen të manipulohen provat dhe vendngjarja ne favor te deputetit, Aqif Rakipi, qe njihet si mik i ngushte i kryeministrit Rama.

Partia Demokratike kerkon zbardhje dhe transparence te plote te nje ngjarjeje te ndodhur sot ne oret e para te mengjesit, ku te dhenat jane se deputeti Aqif Rakipi ka aksidentuar per vdekje me makine nje person.

August 12, 2017 10:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin