Aksidentohet i moshuari dhe braktiset në mes të rrugës. Çfarë thonë dëshmitarët

August 21, 2017 21:31

Aksidentohet i moshuari dhe braktiset në mes të rrugës. Çfarë thonë dëshmitarët

Gjatë kësaj vere aksidentet kanë qenë të shumta në vendin tonë. Por një tjetër problem ka qenë edhe vonesa e ambulancave. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në Sukth, pasi një makinë ka aksidentuar një të moshuar dhe e ka lënë në mes të rrugës me kokën e gjakosur.

“I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës. A ka shtet në këtë vend a jo? Policat rrinin si qofte i dëgjova vetë kur thanë se shteti ka vdekur”- ka shkruar i riu për JOQ.

Kanë qenë banorët e zonës ata që e kanë ndihmuar të moshuarin duke i dhënë ndihmë e parë, ndërsa ende nuk dihen autorët që e aksidentuan.

August 21, 2017 21:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*