Aksidentohet ish-banori i Big Brother, motori sportiv përplaset me makinën

February 16, 2017 19:38

Aksidentohet ish-banori i Big Brother, motori sportiv përplaset me makinën

Një aksident ka ndodhur rreth orës 17:00 në kryeqytet, pranë kompleksit “Dinamo”, në të cilin është përfshirë ish-konkurrenti i Big Brother Albania, Bjordi Mezini. Ky i fundit, teksa lëvizte me një motor sport është përplasur me një makinë tip “Renault”.

Si pasojë e përplasjes, Bjordi Mezini ka mbetur i plagosur lehtë, dhe fatmirësisht pa pasoja për shëndetin.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

February 16, 2017 19:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim