Aksidentohet kampioni i botës në golf, dërgohet me urgjencë në spital

February 23, 2021 21:56

Aksidentohet kampioni i botës në golf, dërgohet me urgjencë në spital

Sportisti i njohur i golfit, Tiger Woods është aksidentuar ditën e sotme. Mediat e huaja shkruajnë shkruajnë se automjeti me të cilën po udhëtonte sportisti ka pësuar dëme të mëdha.

45-vjeçari është nxjerrë nga mbetjet e makinës nga foca të shumta zjarrësikëse dhe mjekësh. Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe po merr trajtimin e nevojshëm.

Ndërkaq nuk dihen ende shkaqet e aksidentit. Tiger Woods është golfisti më i madh i gjeneratës së tij dhe më i miri i të gjitha kohërave.

h.b/dita

February 23, 2021 21:56
Komento

1 Koment

  1. paraja e madhe gris breket e te zotit February 24, 02:45

    emertimi ‘golfisti’ tingellon keq duket,,si gomisti se me femra ka shkuar me nje numer te pabesueshem

    i urojme sherim te shpejte po keto tipat qe nuk dine sa para kane kalojne ne perversitetesi ai majkell xhekson qe bejne mire qe nuk i botojne disa veprime te pabesueshme

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim