Aksidentohet në “Rrugën e Kombit” familja kosovare

May 1, 2015 15:58

Aksidentohet në “Rrugën e Kombit” familja kosovare

Një familje nga Kosova është aksidentuar këtë të premte në Rrugën e Kombit.

Mësohet se shkak ka qenë shpejtësia e madhe me të cilën ka qenë duke udhëtuar me automjetin tip Range Rover me targa 01338.

Si pasojë e përplasjes me trafikndarëses  janë lënduar lehtë drejtuesi i automjetit  tip Range Rover, G.Meraku 41 vjecar, djali  11 vjeçar dhe bashkëshortja e drejtuesit të mjetit 41 vjeçe.

May 1, 2015 15:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim