Aksidentohet një polic në hyrje të Lushnjes, shtrohet në spital në gjendje të rëndë

June 30, 2018 18:16

Aksidentohet një polic në hyrje të Lushnjes, shtrohet në spital në gjendje të rëndë

Një polic është aksidentuar pasditen e së shtunës në hyrje të qytetit të Lushnjes.

Efektivi i policisë që ka pësuar aksidentin është Fatjon Nikaj.

Makina që drejtohej nga Nikaj ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një objekt.

Mendohet se shkak për aksidentin është bërë udhëtimi me shpejtësi të lartë.

Sa i takon gjendjes shëndetësore të policit, raportohet se ai është shtruar në spital në gjendje të rëndë.

s.a/dita

June 30, 2018 18:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim