Aksidentohet për vdekje ish ­kreu i OMONIA­-s

August 5, 2015 15:15

Aksidentohet për vdekje ish ­kreu i OMONIA­-s

Aksident me pasojë fatale për Theodhori Bezhanin, ishkryetarin e OMONIA­s. Siç raporton News24, Bezhani është aksidentuar për vdekje në aksin Gjirokastër­Kakavijë. Makina e tij ka dalë nga rruga pranë fshatit Jorgucat. Bezhani ka qenë themelues i OMONIA­s dhe kryetari i parë i saj.

August 5, 2015 15:15
Komento

8 Komente

 1. shqiptari August 5, 15:59

  keshtu e pesofshine gjithe antishqiptaret

  Reply to this comment
 2. mirel August 5, 16:23

  hajt ne koke te dules e te bollanos

  Reply to this comment
 3. [email protected] August 5, 16:46

  jam dakord me para komentuesit .

  per antishqiptaret ,ose shqiptaret e shitur….nuk kam ndonji meshire se cfare pesojne .

  eshte dite e rende ,por me e rende eshte vepra antikombetare qe keta kane bere tere jeten.

  Reply to this comment
 4. Gërbi August 5, 16:50

  NGUSHULLIME FAMILJES.
  Dhe një këshillë për të gëzuarit të vdekjes të një njeriu që vjen nga kohat e lashta.
  Për të vdekurin po fole folë mirë ndryshe mos e hap gojën! Kanë thënë latinët.

  Reply to this comment
 5. padrino August 5, 16:51

  Një grek, më pak

  Reply to this comment
 6. Kucjoti August 5, 18:30

  Te mare me vete dhe Dullen , Bullanon dhe mos HAROJE Janullen

  Reply to this comment
 7. drini August 5, 20:37

  Një mut më pak….

  Reply to this comment
 8. Santana pederasti August 5, 21:46

  kemben zvarre dhe per kopilat e janulles

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*