Aksidentohet për vdekje një person në aksin Kukës-Morinë

April 5, 2014 14:49

Aksidentohet për vdekje një person në aksin Kukës-Morinë

Një automjet me të cilin po udhëtonin dy persona ka dale nga rruga dhe për pasojë pasagjeri ka humbur jetën. Aksidenti që solli vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Kukës-Morinë. Policia bën me dije se viktima e aksidentit është Gazmend Matmuja. Sipas policisë automjeti në të cilin ai po udhëtonte ka dalë nga rruga si pasojë e lagështirës. Efektivët e policisë kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

April 5, 2014 14:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*