Aksidentohet rëndë 13-vjeçarja në parkun e lojërave, niset me helikopter në Tiranë

June 24, 2017 13:51

Aksidentohet rëndë 13-vjeçarja në parkun e lojërave, niset me helikopter në Tiranë

jë 13-vjeçarë ka mbetur e plagosur rëndë, ndërsa ishte duke luajtur me makina në një kënd lodrash në qytetin e Bulqizës.

Mësohet se policia është njoftuar rreth orës 11:30 të ditës së sotme për këtë ngjarje.

Shtetasja 13-vjeçare, me iniciale M.B, banuese në qytetin e Bulqizës pas marrjes së ndihmës së parë në spitalin e Bulqizës është transportuar me helikopter drejt  Tiranës për ndihmë më të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

June 24, 2017 13:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*