Aksidentohet sapo zbret nga autobusi 11-vjeçari në Shkodër

October 26, 2018 13:33

Aksidentohet sapo zbret nga autobusi 11-vjeçari në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Shkodër-Velipojë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një 11-vjeçar. Ngjarja e rëndë ndodhi në njësinë Berdicë.

Mësohet se i mituri u aksidentua nga një mjet.

Shtetasi E.R ndodhet ne gjendje te rende ne spitalin e Shkodrës nen kujdesin e mjekeve. 11-vjeçari sapo ka zbritur nga autobusi kur është perplasur nga nje mjet.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

l.h/ dita

October 26, 2018 13:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*