Aksidentohet shqiptari 25-vjeçar, plagosen dhe 3 italianë (FOTO)

March 28, 2016 08:27

Aksidentohet shqiptari 25-vjeçar, plagosen dhe 3 italianë (FOTO)

Një i ri shqiptar mbeti i plagosur në një aksident të ndodhur në Itali. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në e Porto Recanati. I aksidentuari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është 25 vjeç.

Nga aksidenti mbetën të plagosur edhe 3 shtetas italianë, por fatmirësisht nuk pati viktima.

Shqiptari drejtonte një nga makinat e përplasura, ndërsa në mjetin tjetër ndodheshin tre italianë./E.T

3-122-191-19

March 28, 2016 08:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*