Aksidentohet Vandami i Lazaratit, djali i Gate Mahmutaj

October 29, 2017 17:11

Aksidentohet Vandami i Lazaratit, djali i Gate Mahmutaj

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur ditën e sotme në Lazarat.

I plagosur ka mbetur edhe Vandam Mahmutaj, djali i Gate Mahmutaj, raporton dritare.net

Mësohet se dy makina janë përplasur, në njërën nga to udhëtonte Vandami, ndërsa në tjetrën ҫifti i bashkëshortëve, Maria dhe Apostol Strato 70 dhe 75 vjeҫ.

October 29, 2017 17:11
Komento

1 Koment

  1. Edi October 30, 11:56

    Nuk e keni idene se sa po na rruhet bubi per personazhin ne fjale…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*