Aksidenton 6-vjeçarin në Gjirin e Lalzit, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

July 22, 2018 16:28

Aksidenton 6-vjeçarin në Gjirin e Lalzit, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në aksin rrugor Gjiri i Lalzit-Maminas dhe për pasojë, një 6-vjeçar ka mbetur i plagosur.

Drejtuesi i mjetit raportohet se është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërsa vogëlushi me inicialet E.GJ është dërguar në spital.

Mësohet se 6-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sa i takon drejtuesit të mjetit, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij.

s.a/dita

July 22, 2018 16:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin