Aksion kundër vjedhjes së veprave të artit, arrestohen 3 persona në Korçë

June 14, 2018 19:05

Aksion kundër vjedhjes së veprave të artit, arrestohen 3 persona në Korçë

 

Policia e Korçës ka nisur prej disa ditësh një operacion kundër vjedhjes së veprave të artit.

Deri tani janë shoqëruar tre persona me akuzën e vjedhjes së veprave të artit.

Të shoqëruarit janë banorë të Korçës. Policia ka ushtruar kontroll në banesën e tyre dhe ka sekuestruar disa ikona të cilat dyshohet se janë të vjedhura.

l.h/ dita

June 14, 2018 19:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*