Akte të turpshme me të miturën, arrestohet polici në Shkodër

February 11, 2019 14:17

Akte të turpshme me të miturën, arrestohet polici në Shkodër

Kolegët kanë vënë në pranga një efektiv policie në fshatin Gruemirë të Qarkut Shkodër.

Bëhet fjalë për shtetasin Berhan Bajrakurti, i cili dyshohet për ngacmim seksual ndaj një vajze 15-vjeçare.

Më herët, familjarët e vajzës kanë bërë denoncim edhe në media.

Në dëshminë e saj, nëna e vajzës shprehet se polici e ka marrë në makinë vajzën, e ka telefonuar e madje ka kryer akte të turpshme në bisedat me të në telefon.

E ëma pohon se pasi ka parë pamjet e turpshme, dhe ka folur me vajzën, ka marrë videot e bashkë me të bijën ka shkuar në komisariatin e Koplikut për ta denoncuar por aty askush nuk e ka pritur.

Ndërkohë që pak orë pas denoncimit, Bajrakurti është vënë në pranga.

l.h/ dita

February 11, 2019 14:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*