Aktivisti i njohur opozitar thotë se e kanë helmuar në mënyrë të sofistikuar

November 15, 2019 01:27

Aktivisti i njohur opozitar thotë se e kanë helmuar në mënyrë të sofistikuar

Aktivisti opozitar Altin Goxhaj ndodhet i shtruar në Spitalin Infektiv.

Sipas mediave afër opozitës, avokati i njohur nga protestat dhe studiot televizive është helmuar.

“Më vjen keq së s’ju përgjigjem por jam i dërrmuar sps MË KANË HELMU NË MËNYRË TË SOFISTIKUAR dhe çdo mbrëmje se di ns do e gdhi të nesërmen sps po përkeqësohem” – shkruan vetë Goxhaj në një postim në faqen e tij në Facebook, ku ka publikuar edhe foton e mësipërme.

Nuk ka njoftim zyrtar mbi rastin.

n.s. / dita

November 15, 2019 01:27
Komento

2 Komente

 1. kujtimi November 15, 08:21

  Nje mut me pak.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 November 15, 09:35

   kujte
   e di si është puna??
   sa e saktë është kjo puna e goxhajt dhe helimint të sofistikuar,nuk e di dhe asqë kam ndonjë ide,por po ta marrim si hipotezë!po ta marrim për të vërtetë!!
   atëherë kemi një problem!!
   jo helmimin si fakt,por mbështetjen që i jep ti!!ti pa pikën e trurit e quan të drejtë!!
   pa u zgjatur shumë,se nuk ja vlen,po të kujtoj një gjë të thjeshtë që e kemi përjetuar ne që i kemi jetuar të dy kohët,atë komuniste e këtëëëëë¨,haxhi qamiliste!!
   në atë kohë shumë folën si ti!!
   e di që më vonë kur ata që mbështetën vrasjet e dënimet e të tjerëve,e pësuan njëlloj,bile dhe të tjerë i mbështetën dënimet e tyre njëlloj si ti!!
   kujte nëse veprohet kështu,si helmimi që pretendon goxhaj dhe mbështetja që bën ti,nuk ka tjetër përfundim!!
   përveç pritjes në radhë!!
   herët a vonë rradha vjen për të kaluar nga MBËSHTETËS në VIKTIMË!!
   kujte,këto ngjarje nuk mbëhteten as për shaka e as për urrejtje!!
   unë saliun,këtë bastardin e sotëm 2ml,do të gëzohesha ti shikoja para gjykatës të dënuar me varje në litar për krimet që kanë kryer,POR ASNJËHERË nuk do të kisha pranuar një helmim të tyre nga kushdo qoftë!!
   as nga kundërshtarët e as nga shokët e krimeve e as nga familiarët për tiu marrë paratë e vjedhura!!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim