Aktori i “Game of Thrones” vendos rekord botëror, ngre shtangën 472 kg

March 8, 2018 12:38

Aktori i “Game of Thrones” vendos rekord botëror, ngre shtangën 472 kg

Aktori që luan “The Mountain” në filmin “Game of Thrones” të HBO-së ka vendosur një rekord të ri botëror pasi ka arritur të ngrejë me sukses shtangën 472 kilogramë.

Megjithatë, për Hafthor Julius Bjornsson nuk ka qenë aspak e lehtë të realizojë këtë rekord.

Tensioni dukej qartë në sytë dhe muskujt e tij gjatë realizimit të ngritjes së shtangës.


l.h/ dita

March 8, 2018 12:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*