Aktori i njohur Romir Zalla bëhet për të qarë

October 27, 2017 18:00

Aktori i njohur Romir Zalla bëhet për të qarë

Në Teatrin Kombëtar është vendosur në skenë shfaqja më e re “Çifti i çuditshëm”. Kjo komedi vjen nga Neil Simon,dhe me regji të Inis Gjoni, nën interpretimin brilant të aktorëve Romir Zalla,Gentian,Zenelaj,Mehmet Xhelili,Ervin Bejleri, Besmir Bitraku,Rozana Radi,Annais Lika.

Guendolina dhe Sesili janë dy motra,te dyja shumë të bukura,të vetëdijshme për pamjen e tyre, ato mundohen ta evidentojnë, atë,me sjelljen e tyre shumë lozonjare. Provokuese,pa tabu, dhe pa qëllime afatgjata në lidhjet e tyre, ato krijojnë një lojë misterioze dhe komike.

October 27, 2017 18:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*