Aktorja e njohur sjell në jetë djalin, pas dy vajzave

January 2, 2018 11:52

Aktorja e njohur sjell në jetë djalin, pas dy vajzave

Aktorja dhe bashkëthemeluesja e kompanisë “Honest’, Jessica Alba ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë me burrin, themeluesin e ‘Pair of Thieves”, Cash Warren.

Aktorja ka lindur një djalë.

“Hayes Alba Warren, dhurata më e mirë për Vitin e Ri. Cash dhe unë ndihemi të bekuar,” shkroi Alba në Instagram, duke zbuluar kështu edhe emrin e djalit.

Jessica dhe Cash tashmë janë prindër krenarë për vajzat Honor dhe Haven, të cilat janë lumturuar pamasë për ardhjen në jetë të vëllait të tyre.

 

January 2, 2018 11:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*