Aktorja jonë e preferuar e komedisë sapo u martua dhe ne nuk morëm vesh gjë fare!

February 16, 2018 10:58

Aktorja jonë e preferuar e komedisë sapo u martua dhe ne nuk morëm vesh gjë fare!

Besoj që të gjithë e njihni komedianen Amy Schumer për rolet e saj brilante në filmat komedi si edhe në stand up-e.

Epo, ja ku ju bëjmë të ditur që Amy u martua. Ajo lidhi kurorë me të dashurin e saj prej muajsh (ndërkohë unë s’po mbledh mendjen prej vitesh), në një ceremoni private, buzë detit me të afërmit e tyre.

Duhet të pranojmë që ajo duket shumë bukur edhe pse me disa kilogramë të tepërt.

Nuk e di për ju, por pas fotove të mëposhtme ndihem kaq e vetmuar…

Yup

A post shared by @ amyschumer on

a.k/dita

February 16, 2018 10:58
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 February 16, 11:43

  “Aktorja jonë e preferuar e komedisë sapo u martua dhe ne nuk morëm vesh gjë fare!”
  mos mor??
  kjo tipja që se kam parë asnjëherë në jetën time,qënka martuar??
  më duket e pabesueshme sidomos kur shoh dhëndërrin!!
  më lind pyetja kaq nevojë ka për qumësht ky tip??

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*