Aktorja Salma Hayek u dhuron 100 mijë dollarë viktimave të Meksikës

September 22, 2017 13:49

Aktorja Salma Hayek u dhuron 100 mijë dollarë viktimave të Meksikës

Aktorja e famshme hollivudiane Salma Hayek sapo ka dhuruar 100 mijë dollarë viktimave të Meksikës, të cilët u përfshinë në tre katastrofa natyrore radhazi.

51-vjeçarja ka postuar një video në profilin e saj të “Instagram”-it ku tregon se ka kaluar 100 mijë dollarë tek shoqata “UNICEF” për nevojat e viktimave.

E prekur nga kjo ngjarje, ajo u ka kërkuar ndjekësve dhe publikut të bashkohen për të bërë bamirësi për njerëzit të cilët u përfshinë në një uragan dhe dy tërmete që vodhën jetën e mbi 350 njerëzve.

September 22, 2017 13:49
Komento

1 Koment

  1. Kurnacja September 22, 19:03

    Hic gje spaska dhene. Eshte martuar me francezin, pronarin e l’oreal, miliarder

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*