Aktorja Tinka Kurti vizitohet nga ministrja Manastirliu: Të shkuara yllit të skenës

January 23, 2018 21:40

Aktorja Tinka Kurti vizitohet nga ministrja Manastirliu: Të shkuara yllit të skenës

Pak orë më parë mediat raportuan që aktorja e dashur e teatrit dhe filmit shqiptar Tinka Kurti është shtruar me urgjencë në spital për shkak të shqetësimeve shëndetësore.

Vetëm pak pasi ajo është shtruar në spital siç duket edhe në foto ajo është vizituar nga Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu.

January 23, 2018 21:40
Komento

2 Komente

  1. Adri Toronto January 24, 15:52

    Nje BRAVO e madhe per Ministren. Tregon qe ka bote shpirterore. Tinka Kurti nje legjende e skenes dhe ekranit qe meriton gjithshka.

    Reply to this comment
  2. peoples January 24, 18:34

    Nje BRAVO por jo si ato bravot e mender Arian Canit…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim