Akuzat , Basha: Rama po kopjon opozitën si një nxënës i keq

November 2, 2015 14:45

Akuzat , Basha: Rama po kopjon opozitën si një nxënës i keq

Kryetari i Opozitës akuzon Ramën ka kopjuar keq propozimet e opozitës për biznesin.

“Qeveria do vërë në derën e biznesit certifikaten e detyrimit të shlyer. Ky është një propozimi i bërë nga PD që prej një muaji. Kryeministri i rrëzuar kopjim të keq dhe mekanik propozimeve tona ” tha Basha në një prononcim për median nga selia e PD-së.

November 2, 2015 14:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?