Akuzat e Bashës për përmbytjet, reagon Rama: Vajmedet PD

February 18, 2015 18:17

Akuzat e Bashës për përmbytjet, reagon Rama: Vajmedet PD

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj akuzave të demokratëve për ndihmat e dhëna nga qeveria në zonat e përmbytura.

“ Ah, tani problemi s’është më pse s’ka ndihma, po ku i gjetëm ndihmat për të përmbyturit?! Dhe për këtë SHQUP-i kërkon llogari! ‎Vajmedet PD”, shkruan Rama në facebook.

Në konferencën e sotme, Basha kritikoi dhe mënyrën se si u menaxhua situata e përmbytjeve nga qeveria.

February 18, 2015 18:17
Komento

2 Komente

  1. Mark uk February 19, 09:41

    Njeriu ma kote ashte Edvin kristaq ahmet zogu.

    Reply to this comment
  2. luli February 19, 15:41

    O uk Marku. Meso me pare te shkruash, pastaj mendo per komente. Me sa duket ti nuk e di se çfare eshte shteti qe po ngre Edi Rama. I gjithe populli do te fitoje por fatkeqsisht edhe ti do te fitosh shume gjera ne jeten e perditeshme

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim