Akuzat për përfshirjen e FA në trafikun e drogës, Llalla: Kush ka prova, le t’i sjellë

April 17, 2014 11:22

Akuzat për përfshirjen e FA në trafikun e drogës, Llalla: Kush ka prova, le t’i sjellë

Prokurori e Përgjithshme është në verifikim e sipër të kërkesës së depozituar nga Ministria e Mbrojtjes lidhur me akuzat e opozitës në përfshirjen e trafikut të drogës. Kryeprokurori Adriatik Lllalla tha sot se deputetët që kanë prova që mund të provojnë këto akuza duhet t;i paraqesin ato tek organi i akuzës.

“Do u kërkojmë SHISH, SHIU, Drejtorisë së Policisë së Shtetit dhe gjithkujt që ka informacione apo fakte përsa më sipër, që është i mirëpritur që t’i paraqesë ato pranë organit të akuzës”, tha Llalla.

 

April 17, 2014 11:22
Komento

5 Komente

 1. ?!?! April 17, 11:35

  Lere ‘mirepritjen’ dhe keputu nga nje ‘fletethirrje’ te gjithe atyre qe e kane zene ne goje publikisht, si nga opozita dhe pozita. Po te jete me mirepritje , dil dhe tek shkallet se po te vijne…si …Nuk vihet me deshire, sepse po u vertetua , humbet ose fitohet nje aksion politik …Interesat jane per mjegullnaje…Ndaj tunde te shkreten o Llalla…se e vranesuat dhe qiellin me rete e akuzave qe na davariten siper kokave…
  Llalla e ke lexuar Osho-n ?! Po ju jap nje fjali ; ” Te rriskosh tregon se jeton ; sepse jeta lulezon vetem brenda rrezikut.”

  Reply to this comment
 2. sa April 17, 13:11

  Populli i shkret po pret te behet llalla kos po eshte e pa mundur.

  Reply to this comment
 3. pilo shpiragu April 17, 13:41

  Kos nuk behet. Llall nuk mbetet. Thartohet e semure dunjan kush e provon

  Reply to this comment
 4. Jozi April 17, 17:05

  IK ORE LEGEN SE TI JE I IMPLIKUAR VET QE NUK HETON NJRI SE PROVA KE SA TE PELLCASESH PO FUTE ATE GJYQTARIN QE BLEU NJE QYLYM

  Reply to this comment
 5. fat man April 18, 06:12

  Ore shoku Kosi+Uje ke mirepret qe te beje denoncim ne prokurori, nuk te mjafton akuza e bere nga faltoja e Parlamentit nga ish ushtar Struga, dje Minister i Skrapit dhe i hekurishteve, Imam Bajalldia qe thote se infrastruktura e mbrojtjes me Ministre Mimi Kodheli jane “mbeshtetese dhe bashkevepruese” ne trafikimin e lendeve narkotike. Cfare prove me shume do ti i dale boje ku nje ish Minister pellet ne parlament dhe del ne facebook duke e mbrojtur nje trafikant si Sali C4, megjithese sado ti hedhesh kosit uje dhe shurre nuk e ndryshon ngjyren. Ti je ai qe je, nuk mer vesh se c’po behet ne kete vend te kthyer ne katrahure, merr rracionin se mos te lere pa gje Tutari yt Sali C4.Toc.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim