Rama kërkon përjashtimin nga PS të deputetit të Kurbinit

September 7, 2018 12:03

Rama kërkon përjashtimin nga PS të deputetit të Kurbinit

 

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar sot përjashtimin e deputetit të Partisë Socialiste në Kurbin, Gjetan Gjetani, pas akuzave që ky i fundit bëri ndaj Policisë së Shtetit.

Kreu i qeverisë e bëri këtë deklaratë gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS.

“Nuk po e shoh këtu dhe ka bërë shumë mirë që nuk ka ardhur. Deputeti i PS i Kurbinit duhet përjashtuar nga PS.

Kërkon ekskluzivet të vendosë shefa policish në Kurbin, e më pas del e flet kundër punës së Policisë së Shtetit.

Ai nuk duhet të jetë më deputet i PS”, deklaroi Rama.

a.s/dita

September 7, 2018 12:03
Komento

6 Komente

 1. Arben September 7, 12:09

  Ik more gjysmak, merr me qafe nje popull.

  Reply to this comment
 2. Listen mbare September 7, 12:10

  I ke bere nder te madh bile

  Reply to this comment
 3. Babalja September 7, 12:15

  Ke bere gjene me te mire.
  Ku mi gjen keta koqe qe i ve? Me bejne si koka te medha keta katunaret.

  Reply to this comment
 4. MH September 7, 14:04

  Faljani dreqit si mall i demoduem.

  Reply to this comment
 5. Arben September 7, 17:04

  Merrni trurin me vete diten e votimit, mos e lini ne shtepi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?