Alarm për bombë në trenin Lens-Paris ku ndodhen edhe 1 mijë shqiptarë

June 11, 2016 19:20

Alarm për bombë në trenin Lens-Paris ku ndodhen edhe 1 mijë shqiptarë

Sipas informacioneve nga vendngjarja mesohet se nje bagazh i pashoqeriar i gjendur ne trenin e linjes Lens Paris ka shkaktuar panik mes udhetareve.

Treni ka ndaluar ne stacionin Aras ku dhe kane mberritur forca te medha policore.

Në tren ishin duke udhëtuar edhe rreth 1 mijë tifozë shqiptarë.

June 11, 2016 19:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*