TIRANË / Tritol në qepenin e një dyqani. Çaktivizohet nga policia

March 6, 2015 10:43

TIRANË / Tritol në qepenin e një dyqani. Çaktivizohet nga policia

Një sasi tritoli e vendosur pranë një dyqani është çaktivizuar paraditen e sotme në zonë e Bërrylit.

Tritoli mendohet se është vendosur në qepenin e dyqanit.

Flitet për një sasi prej 200-300 gram tritol, por zyrtarisht nuk ka ende asnjë detaj.

Mësohet se pas çaktivizimit policia nisi punën për mbledhjen e provave.

Mësohet se sasia e tritolit ishte vendosur në dyqanin e shtetasit me emrin Afrim, i cili jeton në Angli.

March 6, 2015 10:43
Komento

1 Koment

  1. shpatar March 6, 11:14

    Kjo loje qe vazhdon te dominoje nuk zgjidhet politikishte .Beni sa te doni deklarata gjendja do te rendohet me shume .
    Urgjentishte te shtrohet jashte rendit te dites ne Kuvend marja e masave shtese per sigurine kombetare ne cdo vend te teritorit shqiptare .Ka fonde apo nuk ka fonde te gjenden dhe te shtohen forcat me nje program te vecante sigurie e kontrolli.Asnje te mos fleje e te vihet ne levizje 24 orshe patrullat qe te vezhgojne cdo veprimtari qe perbene rreziksheni . Kini shume kuadro specialiste qe po ti angazhoni do tju sherbejne pa pagese .Beheni dhe do te shihni si lepujte do te struken e populli do te zgjohet per te qene me vigjilente .Eshte e domozdoshme qe ne keto situata te trubullta politike te behen ndryshime ne sherbimin te sigurise kombetare .Shtroheni boterishte se populli do tju vije nga pas .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim