Alarm për bombë tek ambasada amerikane

June 25, 2016 19:54

Alarm për bombë tek ambasada amerikane

Policia ka zbardhur misterin e çantës së lënë pranë ambasadës amerikane në Tiranë. Pas rrethimit të zonës, një qytetar ka bërë me dije se është ai personi që e ka harruar.

Duke u kërkuar ndjesë për shqetësimin e krijuar, qytetari ka pohuar se e kishte harruar nga vapa dhe se ishte i gëzuar që e gjeti sërish çantën e tij.

June 25, 2016 19:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim