Albano në dasmën e vajzës së Topit

July 24, 2014 10:00

Albano në dasmën e vajzës së Topit

Këtë të shtunë vajza e ish-presidentit Bamir Topi, Nada do të zhvillojë ceremoninë e martesës me Gurten Papulin, ku mes 400 të ftuarve do të ketë dhe një të ftuar special, këngëtari i famshëm italian Albano Carrisi.

Këngëtari Albano Carrisi ka pranuar me kënaqësi këtë ftesë, mes mpenjimeve të shumta në këtë sezon vere, i cili do t’ju falë kënaqësinë të ftuarve me zërin e tij brilant, raporton Ora News.

Familja Topi ka nisur dasmën me një darkë organizuar në një nga hotelet e Tiranës ku kanë marrë pjesë shumë emra të njohur të fushave të ndryshme si Margarita Xhepa, Vitore Sallaku, Roza Anagosti etj dhe atmosfera është ndezur akoma më shumë me këngët e mrekullueshme të Irini Qirjakos.

July 24, 2014 10:00
Komento

8 Komente

 1. muki July 24, 12:11

  Ish president injorant. Per poziten qe ka patur duhet te kete nje kengetar vendas. Ku i gjeti leket qwe paguan fshataret e Italise? Katunari i tirones

  Reply to this comment
 2. pjeter musta kuqi July 24, 14:54

  Ish-president vari lesht me kengetare vari lesht dhe me mentalitet vari carin.

  Reply to this comment
  • Tarrasi July 24, 16:07

   Ju keni mentalitet te semure perse duhet te beje dicka qe ju pelqen ju apo dicka qe pelqen ai dhe familja e tij???!!!

   Reply to this comment
   • Raimond Vlonjati July 24, 21:50

    Ish- President kozmopolit, qe nuk ka respekt per kombesine e tij, por eshte skllav i cdo gjeje te huaj…..Tamam sharlatan

    Na mbyten ne qeverisje keta budallenjte skopionsa qe puthin prapanicen e cdo krijese mjafton te jete e huaj …..Njerez inferiore

    Reply to this comment
 3. Hej mor hheeeejjjjjj July 24, 15:01

  Po rraki a do pish Bamiro…se te shkon me barsetat jo per gje..
  t’e trashegohet cifti

  Reply to this comment
 4. mir July 24, 15:14

  rruju ….nga horri , morri . [email protected], dhe katunari …se po te vune poshte nuk ben hajer gjithe jeten.

  Reply to this comment
 5. Naci July 24, 16:01

  A eshte djali i Gramoz Rucit?

  Reply to this comment
 6. isa July 24, 16:16

  O Bamir mos harro se ke edhe dasmen e tet biri fto Rita Oren

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*